XXIV Niedziela Zwykła, 11 września 2022 r.

• Suma odpustowa z procesją eucharystyczną – godz. 11.30. Przedłużeniem naszego świętowania będzie Jarmark Firlejowski.
    • O godz. 18.00 nowy Chór Parafialny wykona prapremierę Litanii dąbrowickiej – modlitwy przez wstawiennictwo świętych i błogosławionych szczególnie związanych z naszą parafią.
  • Wtorek:
    • We wtorek, 13 września, odprawimy nabożeństwo fatimskie w intencji Mieszkańców Dąbrowicy nr 141-209 – godz. 18.30.
  • Środa:
    • W środę, 14 września, będziemy obchodzili święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • Kwiaty:
    • W najbliższym tygodniu proszę o ofiary na kwiaty do naszej świątyni Mieszkańców z ul. Deszczowej – Msza św. w ich intencji zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
    • Dziękuję Rodzinie Gawidzielów i innej Rodzinie (pragnącej pozostać anonimową), które ufundowały renowację 2 ławk z oparciem.
    • Dziękuję Darczyńcom, którzy przekazali na potrzeby naszej wspólnoty: 50, 100 i 200 PLN.
  • Nekrologi:
    • W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Krzysztofa Tolaka – 64 lat. Wieczny odpoczynek…
  • W tym tygodniu patronują nam:
    • Wtorek, 13 września – Święty Jan Chryzostom (ok. 354-407) biskup Konstantynopola, wybitny kaznodzieja, doktor Kościoła;
    • Piątek, 16 września – Święci Korneliusz (ok. 200-253) papież, orędownik jedności Kościoła, i Cyprian (ok. 210-258), biskup Kartaginy, obaj zginęli śmiercią męczeńską.