I Niedziela Wielkiego Postu, 26 lutego 2023 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Włączmy się w głębokie przeżycie tego czasu przez udział w nabożeństwach pasyjnych: w piątki o godz. 17.30 – Droga krzyżowa dla dzieci, a o godz. 18.30 – dla dorosłych i młodzieży; w niedziele o godz. 9.00 – Gorzkie żale.
    1. Dzisiaj modlitwą i ofiarami składanymi na tacę wspieramy Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  • Pierwszy czwartek, piątek i sobota:
    1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    1. W piątek przed południem udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Spowiedź w kościele rozpocznie się o godz. 16.30.
  • Ekstremalna Droga Krzyżowa:
    1. Ekstremalna Droga Krzyżowa po raz dziewiąty wyjdzie z Lublina 17 marca. Msza św. rozpoczynająca EDK będzie sprawowana w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 19.00 pod przewodnictwem Ks. Abp. Stanisława Budzika. Zapisy trwają na stronie internetowej edk.lublin.pl.
    1. Dziękuję Darczyńcom, który przekazał ofiary na potrzeby parafii: 2×200 PLN.
  • Zapowiedzi przedślubne:
    1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Dominika Alicja Pakuła, panna z par. tutejszej i Wojciech Paweł Oświecimski, kawaler z par. św. Klemensa w Ustroniu; Agata Łukasiewicz, panna z par. tutejszej i Kamil Sikora, kawaler z par. Dobrego Pasterza w Lublinie; Monika Górna, panna z par. tutejszej i Marcin Górny, kawaler z par. tutejszej; Agnieszka Irena Bujak, panna z par. tutejszej i Krzysztof Jacek Bujak, kawaler z par. tutejszej – zapowiedź I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi jest zobowiązany w sumieniu powiadomić kancelarię parafialną.