VI Niedziela Zwykła, 12 lutego 2023 r.

• Dziś modlitwą i ofiarą składaną do puszki wspieramy osoby poszkodowane w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  • Niedziela:
    • W przyszłą niedzielę, 19 lutego br. podczas po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się spotkanie formacyjne dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.
    • Za zebrane w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę gospodarczą została zakupiona spalinowa zamiatarka do kostki brukowej i asfaltu (2680 PLN). Dziękuję Parafianinowi, który to solidne urządzenie wybrał, przywiózł i przygotował do pracy.
    • Dziękuję Darczyńcy, który przekazał ofiarę 200 PLN na potrzeby parafii.
  • Nekrologi:
    • W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: śp. Marian Grądziel – 73 lata; śp. Edward Błach – 68 lat. Wieczny odpoczynek…
  • W tym tygodniu patronują nam:
    • Wtorek, 14 lutego – święto Świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy. Tego samego dnia tradycja wspomina Świętego Walentego, kapłana rzymskiego, który w 269 roku poniósł śmierć męczeńską.