Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

You are currently viewing Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

3 sierpnia 2023 r. (czwartek) z lubelskiej archikatedry wyruszy 45. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, która trwać będzie od 3 do 14 sierpnia 2023 r. (kolumna chełmska od 1 sierpnia). To wydarzenie, które od 45 lat mobilizuje tych, którzy chcą przeżyć szczególne rekolekcje w drodze, gdzie można połączyć trudy marszu z modlitwą.

Zapisy w parafiach trwają do 26 lipca. Od 27 lipca zapisy będą prowadzone w sekretariacie przed lubelską Archikatedrą, codziennie do wyjścia pielgrzymki w godz. 10.00 – 17.00. W tym roku będzie możliwość zapisów na pielgrzymkę drogą elektroniczną. 
Szczegóły na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pielgrzymów, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału w całej pielgrzymce wprowadzamy wariant pielgrzymowania pod hasłem „Ile możesz”. Codziennie z Lublina autokar będzie dowoził pielgrzymów na szlak pielgrzymkowy. Uwaga, autokary do 7 sierpnia będą dojeżdżały do grup I i II kolumny, a od 8 sierpnia do wszystkich grup. Zapisy na ten wariant pielgrzymowania tylko drogą elektroniczną. 

Szczegóły na stronie www.pielgrzymka.lublin.pl
ZAPISY: https://pielgrzymka.lublin.pl/zapisz-sie/