Niedziela Miłosierdzia Bożego, 7 kwietnia 2024 r.

• Dziś przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego i patronalne święto. Ofiarami składanymi do puszek przed kościołem wspieramy dobre dzieła naszej Archidiecezjalnej CARITAS.
  • Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. porannej jest możliwość indywidualnej Adoracji eucharystycznej. /taca gospodarcza/
  • Spotkanie Dzieci przed I Komunią Świętą – godz. 12.30.
  • Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego – godz. 15.00.

Poniedziałek:

• Z racji przeżywanych w ostatnim czasie Wielkiego Tygodnia i Oktawy wielkanocnej jutro, 8 kwietnia przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego: Msze św. – godz. 8.00, 17.00 i 18.00.

• W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Tydzień Biblijny.
  • Spotkanie Dzieci przed Rocznicą I Komunii Świętej – godz. 12.30.

Piknik Rodzinny:

• Caritas Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dobra. Odbędzie się on w sobotę 13 kwietnia br. na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W programie konferencja Marcina i Moniki Gomułków (małżeństwo, które prowadzi profil PoczątekWieczności.pl), koncert Siewców Lednicy oraz wiele atrakcji dla dzieci i rodzin.

• Darczyńcom, którzy przekazali na potrzeby naszej wspólnoty: 2×100, 2×200 PLN;

Nekrologi:

• W minionym tygodniu odszedł do Domu Ojca Niebieskiego śp. Waldemar Janicki – 79 lat. Wieczny odpoczynek…