Ja JESTEM 2023

You are currently viewing Ja JESTEM 2023

Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, a także Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej zapraszają na spotkanie modlitewne Ja JESTEM 2023 – 24-godzinne uwielbienie w Hali Globus w Lublinie (ul. Kazimierza Wielkiego 8), które rozpocznie się w sobotę 30 września 2023 r. o godz. 15.00, a zakończy się w niedzielę 1 października o godz. 15.00.

Idea spotkania modlitewnego Ja JESTEM narodziła się nie inaczej jak na modlitwie. Podczas jednego ze spotkań środowiska Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej usłyszeliśmy zaproszenie, jakby wielkie pragnienie Boga, aby wyjść jeszcze szerzej, modlić się charyzmatycznie, zapraszać świadków wiary, uwielbiać Boga za to, że po prostu JEST. Usłyszeliśmy wielkie pragnienie Boga, który chce przychodzić do człowieka. To pragnienie bardzo szybko zostało potwierdzone przez fakty. Gdy tylko przyjęliśmy Słowo od Pana telefony same zaczęły dzwonić. Otrzymaliśmy miejsce na to wydarzenie, najpierw Centrum Spotkania Kultur, później Targi Lublin i ostatnio Halę Globus, w której odbędzie się również tegoroczne wydarzenie. Wierzymy, że najbliższe spotkanie będzie Boże, bo On jest inicjatorem.

Spotkanie Ja JESTEM to:

• spotkanie katolickie, na które zaproszeni są zarówno wierzący, jak osoby poszukujące, czy uważające się za niewierzących
• 24-godzinne uwielbienie
• czas w którym będziemy prosić o uzdrowienie duszy i ciała
• nie koncert, nie słuchowisko ALE SPOTKANIE Z ŻYWYM BOGIEM
• czas świadectw i dzielenia osób, które żyją z Bogiem i chcą podzielić się swoim doświadczeniem
• przestrzeń adresowana do wszystkich pokoleń począwszy od najmłodszych w strefie dzieci, po małżeństwa i starszych. Bądźmy tam razem jako Kościół!

więcej: jajestem.pl